Keresés: küld

Kedves Olvasó!

"Húsz éves az intézményünk,
Négy csoportban éldegélünk.
Kicsik, nagyok jól elférünk.
Énekelünk és mesélünk."

Megtiszteltetés számunkra, hogy az interneten keresztül az Alberti Evangélikus Egyházközség Óvodájában köszönzhetjük.

Az alberti evangélikusok lelkességét, egyházszeretetét és hűségét bizonyítja, hogy a rendszerváltást követően, Roszík Mihály lelkész vezetésével, az elsők között igényelték vissza eltulajdonított intézményeiket.

Így kezdte meg működését óvodánk 1992. szeptember 1-én.

Intézményünkben 4 csoportban 100 kisgyermek testi, lelki, értelmi nevelését biztosítjuk.

Az óvodai nevelés országos alapprogramja útmutató munkánkhoz, melyet kiegészítünk a keresztyén neveléssel.

Célunk, hogy óvodánk dolgozói szavaikkal, tetteikkel teremtsenek olyan derűs, meleg, szeretetteljes légkört, melyben gyermekeink jól érzik magukat és szeretnek óvodánkba járni.

Az óvodai élet alatt akkor lesz hatékony a keresztyén hitre nevelés, ha összefog szülő, lelkész, óvónő, és a jó magvetés után, gondosan ápolja a palántát.

Nevelőmunkánk során olyan alapot kívánunk adni gyermekeink életkezdéséhez, mely alapján embertársaikat tisztelő, szülőföldjüket szerető, becsületes emberekké válnak.

Erős vár a mi Istenünk!

Óvoda neve:

Alberti Evangélikus Egyházközség Óvodája

Cím:

H-2730 Albertirsa Pesti út 104.

Telefon/Fax:

06-53-370-388

Óvodavezető:

Bita Adrienn, megbízott vezető: Aszódi Zsuzsa

OM azonosító:

Fenntartó:

Alberti Evangélikus Egyházközség

Cím:

H-2730 Albertirsa Pesti út 106.

Lelki vezető:

Györgyi Zsolt